| NykolMăăă a întrebat:

Buna TPUhappyAs vrea sa-mi iau un iPhone3 si vreau sa stiu parerea voastrahappyCe ziceti e o elegere buna?happy

3 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Oo din asta vr si eu sa-mi iaulaughing
.daa cu siguranta e o super alegerewinking

| Justmeandmysmile a răspuns:

Eu zic sa iti iei telefoane nu de la Apple, are o colega de la mine din cls iphone si era sa-i dea tatalui ei o factura de cateva milioane fiindca a apasat pe ceva din greseala.Eu zic ca cele mai bune telefoane la momentul acesta sunt cele de tip Samsung galaxy...[de care o fi] sau cele cu tastatura querty gen HTC cha cha, 555 blue etc. Plus ca-s maii ieftine happy

| ByasiAtat a răspuns:

Nu prea.am foarte multi orieteni acre au si cateodata nu merge sa raspunda sau nu suna.euu cand ii aud ma apuca un bufnit de raslaughingte sfatuiesc cum a zis Laurikaa.Succes in alegerea telefonului:*