| WeLoveIceCream a întrebat:

acum este o intrebare pentru baieti: Cum v-ati dori sa fie iubita voastra? nu ma refer numai la aspect, ci in special la personalitate.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu vreau prietena, o sa aiba parte de altul in locul meu.

| WeLoveIceCream explică:

Buna TPU! Si, BrokenInside, aceleasi sentimente si calitati trebuie sa le ai si tu fata de iubita ta. De ce te-ar iubi ea daca tu nu o iubesti? si de ce sa nu ai si tu restrictia de insela? Aici vroiam sa ajung: trebuie sa fiti egali.

| lplostonyou a răspuns:

Sa aiba simtul umorului bine dezvoltat si sa ma iubeasca din tot sufletul si bineinteles sa nu ma insele happy ca asta deja nu-mi place.

| geologul a răspuns:

Sa aiba capul pe umeri happy