| Flynn2001 a întrebat:

am 10 ani, 1.40 si 30 kg. Credeti ca sunt prea scund pentru varsta mea? Intr-o luna implinesc 11 ani.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești bine, practică un sport ca să te mai înalți!
Pa, pa.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu, nu esti scund.
Oricum baietii se dezvolta pana la aprox. 18-20 ani, deci mai ai mult timp sa cresti happy.
Nu te stresa din cauza inaltimii.

| hideaway a răspuns:

Eşti foarte bine pentru vârsta ta. Practică un sport, ca baschet şi înnot, dacă vrei să te mai înalţi.
Multă baftă!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu esti scund esti bine.Eu al 11 ani aveam 1, 42 big grin. Daca vrei sa te inalti fa un sport ca baschetul.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fost coleg de clasă avea 1.50 la 14 ani şi nu cred că a crescut cu mult de atunci. Nu eşti scund.

| mola a răspuns:

Inteleg.Ai 10 ani, si la data nasterii de 198 zeci si ceva? Daca nu stii cand te-ai nascut... Du-te la data nasterii 2002...

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzazozo a răspuns:

Nu esti scund.Stai linistit ca mai timp destul sa cresti.

| DyaLove a răspuns:

Nu esti scund. Atat aveam si eu la 10 ani big grin

| AlleAlexandraAlexutza21 a răspuns:

Eu cred ca ai destule kg la varsta ta...big grin

| hAz2013 a răspuns:

Esti bine pentru kg tale,,, Eu la 11 ani aveam 1.65 si 45.46 kg... deci

| GhiciceMojoJojo a răspuns:

Nu, nu esti deloc scund. La 10 ani, ar trebui sa ai 1, 35 -1, 55. deci e bine.
Bafta! tongue