| мιcнєℓℓє a întrebat:

Am auzit de sims 3...nu am jucat nici sims 1.Cred ca e mai fain 3, eu as vrea sa imi dati un ink sau un site de unde as putea descarca. Daca imi merge va dau fundita si voturi!happy

3 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Nu-l poti descarca. Trebuie sa-ti cumperi CD. Plus ca daca-l iei de pe net, nu o sa fie bun sau poate o sa aiba virusi.

| XalexandraX a răspuns:

Poti sa joci pe facebook

| DanaMusik a răspuns:

Buna!
Eu am jucat Sims 2, dar l-am primit cadou. Nu se poate gasi de downloadat, scuze ca nu iti dau un raspuns care sa te ajute, dar acesta este adevarul. Cred ca timp de vreo luna am tot cautat de downloadat, dar nu se gaseste. sad Imi pare rau.