| AmY_1965 a întrebat:

am auzit de un zvon cica Amy Winehouse a murit! Da sau nu?;(

Răspuns Câştigător
| MeyBro a răspuns:

Din pacate zvonul este adevarat, Amy Winehouse a decedat!
"Amy Winehouse a fost găsită moartă în apartamentul ei din Camden, Nordul Londrei pe data de 23 iulie 2011. Cauza decesului este necunoscută."

12 răspunsuri:
| FlashXLight a răspuns:

Da crying si cat speram sa nu fie adevarat! cryingcrying

| Cherry a răspuns:

NU! paparzzi scot diferite zvonur,barfe,cam despre toate celebritatile pentru a face reclama, a`si vinde revistele, emisiunile.
funda?

| Iuli_9028 a răspuns:

Da, din pacate sad

| alinoovsky a răspuns:

Serios? Eu acum am aflat si sincer, am ramas socata! Nu-mi vine sa cred! Imi pare rau pentru ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a murit sad. Vezi pe site-ul ProTV.
Pacat de ea, o voce ca a ei e un caz la 1000.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. A fost gasita moarta in apartamentul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e doar un zvon. Chiar a murit... Pacat!

| NoName_5754 a răspuns:

Da,asa e.Cantareata a fost gasita moarta in locuinta ei din nordul Londrei.Informatia este confirmata de politisti.

| LauraGirls a răspuns:

Da,imi pare foarte rau de ea.crying

| Miru023simplu a răspuns:

@MeyBro: Supradoza

| PNM a răspuns:

DA. a murit din cauza unei supradoze