| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

:* AM creeat o pagina pe Facebook Si as dori va rog puppy dog eyes sa imi spuneti si mie cum creez si eu un test din ala care sa raspunzi la intrebari si sa primesty diploma sau de exemplu cum va arata copilul tau.As dori sa creez si eu unul dar nu stiu ce programe imi trebuie etc Va rog Mult De Tot Funfa+Vot Ms :*

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nu ai nevoie de programe, ci ai nevoie sa cunosti limbaje de programare precum php, css, html sau orice alt limbaj de programare pe care vei vrea sa-l utilizezi in a-ti crea aplicatia, care mai apoi va trebui urcat pe un webhost printr-un client FTP.
P.S: Nu uita sa implementezi kit-ul FBML in aplicatia ta, kit oferit de staff-ul facebook, in sectiunea Dezvoltatori a site-ului.