| LowWw a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe mine si spuneti-mi si mie un program sau mai multe programe pentru creeat/editat obiecte in 3D exemplu: copaci/caractere dar sa le creez eu de la inceput!

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Cele mai folosite de profesionistii in domeniu sunt maya si 3dsmax. Dar cred ca nu stii in ce te bagi, nu e deloc usor...

| dannyel86 a răspuns:

Google Sketchup. Depinde si ce sistem ai. Poate merg si softuri mai complexe.
Iti recomand sa incepi cu cel indicat. Pe youtube sunt niste tutoriale foarte utile si care te-ar putea inspira. Succes!

| cristiano2000 a răspuns:

Google Sketchup