| Anonim2796 a întrebat:

Am fost cu o colega intr-un magazin si a vazut o pereche de ochelari si a furat-o. S.a gandit ca in cabinele de proba nu sunt camere asa ca a intrat acolo si a bagat ochelarii in geaca. Nasol e ca la iesire ne-a chemat bodyguardul si ne-a spus ca a vazut pe camere ce am facut...dar cu toate astea, ne-a lasat sa plecam fara sa ne puna intrebari sau sa ne controleze daca am furat. Dar totusi sunt super speriata. Mai are ce sa ne faca? Are ce sa se mai intample? Va rog, daca stie cineva, ajutati-ma. Pt ca chiar daca nu am furat eu, fiind cu colega aia, m-a facut "complice"

Răspuns Câştigător
| EuSuntCineva20 a răspuns:

Nu are ce sa iti mai faca. Dar ce a facut prietena ta e ceva rau si...se numeste nesimtire. Doar stai linistita.