| TinaDeea a întrebat:

am intrebat mai inainte de Royal Rumble, dar Wrestlemania 29 la ce ora este? big grin Stiu ca pe 1 februarie (vineri, ce bine ca sambata nu merg la scoala sa pot sa ma uit happy ) dar la ce ora?

Răspuns Câştigător
| andulicious a răspuns:

Wrestlemania 29 este pe 7 aprilie mai exact duminica noapteahee hee WM nu are cum sa fie in febroarie, de cand ma uit eu, de vreo 7-8 ani a fost numai in aprilie big grin. Toate ppv din wrestling sunt in aceeasi zi, adica duminica noaptea, cum este la noi pe Sport. Ro joi seara. Si o sa fie pe la ore 3 - 4 dimineata [ora in Romania] funda? :3