| Cociug_Iulyana_2001 a întrebat:

Hey,tpu.Am mare nevoie de niște idei de cadou pentru un băiat, care e colegul meu. Am cautat mult pe internet și am întrebat de foarte mulți oameni ce cadou as putea sa ii fac dar nu am găsit nimic bun.Am vrut sa ii fac un maiou cu trupa lui preferata pe el dar acesta îmi ea foarte mult timp și nu va fi gata cind îmi trebuie,as prefera sa ii fac ceva cu trupa sa preferata dar nu știu ce, helpp! Am nevoie de ceva original nu un parfum, ceas sau o cana personalizata.

1 răspuns:
| ColdAsAlye a răspuns:

Incearca sa faci un colaj sau o cutie cu multe lucruri care se refera si la trupa, si daca trupa e una mai cunoscuta ai posibilitatea de a gasi ceva prin magazine sau internet sau ii zici ca cadoul (cacafonie, asta e) mai intarzie