| melittlelioness a întrebat:

am nevoi de ajutor urgent.cum scap de herpes cat mai repede si ce tratament trebuie sa urmez pentru a prevenii aparitiile viitoare? vineri plec la munte si vreau sa scap de el pana atunci

Funda+vot
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SecretName03 a răspuns:

Buna
Eu cand am herpes cumpar Zovirax de la farmacie
E foarte bun...te ajuta sa scapi mai repede de el si sa nu te mai doara
Ai grija sa citesti prospectul.si nu te lasa pacalita de tubul mic in care se afla aceasta crema...deoarece e foarte concentrat si se foloseste numai cate putin

De asemenea poti folosi niste plasturi speciali pentru herpes...tot de la farmacie
Pentru a preveni aparitia lor incearca sa nu mai pui mana pe buze.(dar in general acestea apar de la vant)
Sper ca te-am ajutat!