| nico99 a întrebat:

..Am nevoie de ajutoorrr.big grin.Ce`as putea vorbi cu un baiat?:S. Adica. niste subiecte ..de la care pot porni discutii. eventual pentru a ne cunoaste mai binee...Dau funda!:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti incepe prin a vorbi despre scoala, dupa aceea o sa urmeze sportul pentru ca se leaga cat de cat de scoala si astfel afli ce hobby are el, daca practica vreun sport.Si mai departe o sa decurga de la sine, nu ai de ce sa-ti faci griji. Sper ca te-am ajutat.Pwp:*

| mada0901 a răspuns:

Poti incepe prin a te documenta ce-i place si sa te informezi si tu despre acele lucruri.pai il intrebi pe el ce-i place si incepi sa-i zici ca si tie iti plac acele lucruri si asa aveti o discutie comuna.Mult succes