| Idk007 a întrebat:

Hey TPU.Am nevoie de ajutor.Am 14 ani, stiti cum e la varsta asta.Iti vin tot felul de idei.Eu locuiesc intr'o casa. destul de mare si logic am si camera mea care tocmai a fost renovata. Am un perete rosu, 2 pereti crem(spre porocaliu) si unu alb(pentru lumina, zice mama ). vreau sa-mi fac camera sa arate ca una de adolescenti.De exemplu mi-am facut un "colaj" de poze de cand eram mica. mi mi-a iesit chiar perfect dar le-am lipit deasupra patului.Deasupra biroului(pe peretele alb) am lipit niste Cd'uri pe care am scris tot felul' de chestii " Love, Music, Laught, Belive, Live). si sunt puse anapoda. L intrerupator.am facut un fel de forme geometrice.happySa zic asa.si le-am colorat cu rosu.Mai vreau idei. Vreau sa-mi fac niste "palmutze" pe pereti, de ale mele happy. dar mama zice ca trebuiesc puse intr-o anumita ordine chatterbox. si vreau postereee multee. dar nu am straight faceDaca ma puteti ajuta va rog lasati id-ul si o sa va trimit poze sa-mi spuneti cum a iesit si ce mai pot face :*Pupiici :X

2 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Eu deja cred ca aceste lucruri sunt de cocalari sau pitipoance... Scuze ca-ti zic dar asta cred. O camera de adolescenti e cat mai simpla.

| Bybby14 a răspuns:

Pei daca vrei postere multe.cumpara in fiecare saptamana revista Bravoo Girl, sau Popcorn si acolo primesti la fiecare numar postere si nu costa decat 2, 5 lei.Lasami id-ul si o sa iti spun cum a iesit! Dupa descrierea ta camera e superbaa.ai gusturi:* PUP:*