| Pikachuuuu a întrebat:

Hey dragilor, imi voi aranja camera la mansarda si m.ama gandit sa fac unul din pereti doar cu poze, puse mai dezordonat, imi puteti da cateva imagini, ca eu m.am gandit, dar pana acum nu am gasit nimc ca si ce vreau eu si cred ca ar fi mai bine sa am si o imagine pentru a le arata celor care ma vor ajuta, sper ca ma puteti ajuta. mersii happy:*

1 răspuns:
| GutzEmy07 a răspuns:

Pai depinde ce poze vrei.Scrie pe Google ce poza doresti cu un personaj/vedeta/cantaret etc...iei o poza si o pui pe perete... sper ca te-am ajutat!:*