| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Prietena mea cea mai buna are un fel de club al fetelor. Dar trebuie sa fiu mai baietoasa. Ati putea sa imi spuneți ce sa fac? Cum să mă port? Cum sa ma îmbrac? (ca sa ma primească). Ma ajutați? FUNDA! :-)

Răspuns Câştigător
| Madarinca a răspuns:

Sa te imbraci mai mult in haine de culoare albastru, negru cam asa si sa nu vorebsti ceva interesant adica ce vorbesc baietii dar nu cum vorbesc fetele despre par, unghii, gentii sau altele.

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Asta-i cea mai mare tâmpenie pe care am auzit-o.

Fii naturală şi aşa vei fii şi fericită.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce vrei sa fii intr-un club al fetelor? Astea-s prostii. Ai sa vezi ca peste cativa ani, chiar si tie intrebarea asta ti se va parea cat se poate de stupida.
Pana atunci, nu ai cum sa fii mai baietoasa, nu ai cum sa fii mai dura sau sa abordezi stiul vestimentar al unui baiat, daca tie nu-ti place. Acum depinde ce intelegi tu prin "baietoasa".
Daca vrei sa-ti maresti increderea in tine, inscrie-te la un curs de teatru sau apuca-te de un sport. Schimbarile vor fi vizibile, asta daca te tii de treaba.