| UmbraRoz a întrebat:

am nevoie de raspuns urgent! cand vreau sa adaug poze la facebook mi le pune intr-un album nou. cum fac sa le atasez unui album deja existent? funda la primul raspuns bun! scuzati categoriahappy

1 răspuns:
| DenisukuDeniii a răspuns:

Sall! Daca vrei sa adaugi pose intr-un album deja existent dai click pe albumul acela si scrie undeva in dreapta pe linie cu numele albumului Add photoshappy dai click si iti va aparea cheva de genuu Upload photos, selectezi posele din pc tau sh dp gata!happy sper ca ai inteleslaughing