| LikeABoy a întrebat:

Hello TPU! happy Am nevoie de putin ajutor. Cum pot pune, pe facebook, cateva poze noi intr-un album deja existent in care mai am si alte poze? De fiecare data se creeaza un album nou si nu imi place! Multumesc anticipat! Funda!:*

Răspuns Câştigător
| loveyouidiot a răspuns:

Dai click pe acel album si undeva in dreapta iti va aparea "add photos" (adauga poze). Apesi acolo si gata.

3 răspunsuri:
| Annonymus333 a răspuns:

Buna! Intri in albumul in care doresti sa adaugi pozele si in coltul din dreapta sus iti vor aparea doua " butoane " [ Adauga fotografii si Eticheteaza fotografii], iar tu il alegi pe cel unde scrie " Adrauga fotografii ".
Sper ca am fost de ajutor.

| LikeABoy explică:

Nu gasesc nici unde butonul Add Photos, decat daca nu intri in albumul in care vreau sa pun pozele si se creeaza album noustraight face

| 29031996 a răspuns:

Dai click pe acel album si undeva in dreapta iti va aparea "add photos" (adauga poze). Apesi acolo si gata.