| kiralove a întrebat:

Hey,TPU.
Am nevoie de un mesaj scurt de 3-4 randuri pentru domnul diriginte.Ne facem niste cadouri la scoala si mi-a cazut tocmai dansul,si am o idee geniala, dar am nevoie de aceste randuri in care sa-mi exprim multumirea fara de anii de liceu...
as apreacia mult daca m-ati ajutahappy
funda cel mai bun mesaj:d

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

"Domnule diriginte, as dori sa va multumesc din tot sufletul pentru frumosii ani petrecuti in grija dvs, pentru toate lectiile invatate, atat despre (materia pe care o preda), cat si despre a fi un om adevarat in viata.
Ma bucur nespus de mult pentru faptul ca ati avut grija de noi si ne-ati tratat ca pe proprii copii. Va multumesc acum, si o sa va multumesc si peste ani!"
Cu deosebit respect,
(semnatura)

1 răspuns:
| BellaVampire a răspuns:

Buna!
Poti sa ii spui ceva prn care sa ii trnsmiti si multumiri si respect, gen:
Multumim ca ne-ati daruit (cati ani vrei tu) din viata dumneavoastra, ca ne-ati calauzit si ne-ati ajutat sa ne alegem un drum in viata.
Cu stima, X
(Daca vrei sa il scrii doar din partea ta, pune-l la singularwinking
Bafta! happy