| laryyssaa a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor! am un nokia 6700 slide si nu-mi mai suna sau vibreaza cand primesc mesaj indiferent de profil. la apeluri nu e nici o problema, dar nu suna deloc la mesaj... l-am inchis, i-am scos bateria dar degeaba. ma gandeam sa revin la setarile din fabrica, dar am auzit ca asa pierzi tot din telefon si nu sunt sigura ca asa se rezolva problema... vopi ce ma sfatuiti sa fac?

2 răspunsuri:
| laryyssaa explică:

Nu am umblat deloc, pur si simplu a sunat cand am primit mesaj si 5 min mai tarziu nimic.

| Papushyka16 a răspuns:

Pai reseteaza`l si chiar daca pierzi tot din telefon ti le poti baga iarasi dupa ce ti se reseteaza`ti telefonul, cred ca nu`ti mai suna pentru. ca ai umblat pe acolo la setari si ai facut ceva...nu stiu sper ca te-am ajutat cat de cat.laughing