| Rebeca269 a întrebat:

am o intrebare si pentru fete si pentru baieti.Deci sa incep.Azi am vrut sa imi comand o pereche de skateri de la Amrica Skate(online) dar nu am gasit numai marimea 35, 37, 39sad. Eu port 35-36... am o perche de conversi roz fosforescent 35, marimile de la converse seamana cu cele de la America Skate? Care aveti puteti va rog sa imi ziceti. Vreau neaparat si la un moment dat am vrut sa imi comand 37 dar mir frica sa nu fie prea mari.Deci voi ce ziceti cine are cum sunt marimille? corespund cu cele de la converse plsss helpp urgent FUNDA:*:*:*:*

1 răspuns:
| marianel a răspuns:

Ei bine greu de raspuns la intrebarea asta daca nu mergi sa-i probezi