| lovesunshine a întrebat:

Am o mare problema! Cum comand carti online? Adica dupa ce dau adauga in cos pe ce trebuie sa dau ca sa vina la posta? Si unde platesc, la posta? Nu vreau sa imi fac card! Multumesc! Cel mai bun raspuns fundita! E urgent!

Răspuns Câştigător
| Lowly a răspuns:

Pai trebuie sa ai cont pe acea librarie online, apoi dupa ce adaugi in cont dai mai de parte pe finalizeaza comanada, sau pe ce iti apare tie acolo. apoi iti vor da ei sa adaugi adresa si sa alegi modul prin care vrei sa primesti coletul posta sau curier si plata se face cand vei primi coletul.cat atat