| gabriela_5671 a întrebat:

Dau funda URGENT! Vreau sa-mi fac comanda online la produsele cosmetice Lady's. Daca aleg ca respectiva comanda sa-mi vina prin posta, cum platesc? Platesc la posta? Raspundeti-mi va rog frumos!:*

5 răspunsuri:
| IoanaLoredana a răspuns:

Da draguta platesti in momentul in care ridic coletul de la posta.

| elenac a răspuns:

Daca esti in zona de curier gratis, pachetul iti vine in 2 zile, prin posta ti-l trimite doar daca nu esti in zona lor, intra pe site si cauta zona din care esti!

| DianaSweetSel a răspuns:

Platesti in momentul in care ridici coletul de la posta.

| sabry_3277 a răspuns:

Da platesti la posta

| mayia a răspuns:

Platesti cand ridici comanda de la posta happy