| CInEmAx a întrebat:

am o nedumerire vreau sa imi iau un smartphone si nu stiu ce:S
De aceea sunt aici, as opta pentru nexus s este bun? Ce configuratie are? Are camera ok? Radio are?
Astept parerile voastre dar si indrumarile spre alte tel mai ok mersihappy
ps: funda plus vot

1 răspuns:
| Castorul a răspuns:

Daca vrei un loc unde sa poti compara telefoanele intra pe http://telefonultau.eu si acolo cauti telefoanele care te intereseaza, te uiti la review-ul facut si ii poti intreba pe ei ce iti recomanda;)