| aaaaa_8179 a întrebat:

spuneti-mi ce smartphone imi recomandati doar Nokia... eu ma gandeam la lumia 800 dar astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| alexalexuz a răspuns:

De ce vrei Nokia mai bine ia-ti Samsung galaxy ace, w, y, s si daca tot vrei si noka c9 c8 funda!

2 răspunsuri:
| alex123456 a răspuns:

Ai facut o alegere foarte buna cu Nokia lumia 800 ti-l garantez ca va merge foarte bine, mai ales repede cumparatil si vei vedea! Funda?

| SuperSma99 a răspuns:

Eu am Motorola motoluxe. Este foarte bun din punctul de vedere al banilor si a functiilor. Are camera de 8 mp, android 2.3.7, procesor de 800 MHz, 512 mb ram, Wi-Fi, Bluetooth, 3g, MicroSD slot ( maxim 32 gb) si un ecran touch screen de 4".