| SnYcK3rS a întrebat:

am o pagina de facebook, gen cum au vedetele, stiti voi cum sunt cele de persoana publica, artist, muzician/trupa muzicala si as vrea sa stiu daca se poate adauga in stanga sus (acolo unde apare "perete, fotografii) o rubrica ...si daca se poate cum?

FUNDA si scuze de categorie big grin

1 răspuns:
| alexxaalexxaa a răspuns:

Poi nu stiu cum apare la tine daaar la mine apare pur si simplu un plus. Dai pe el si te lasa sa-l numesti.Am si eu pagina si as vrea sa stiu cum se numeste si pagina ta sa facem un schimb de publicitate cevaa love struck