| Dairaa a întrebat:

Buna TPU :*, vreau sa fac o pagina de fb si nu stiu ce sa aleg : loc sau afacere locala, companie organizatie sau institutie, marca sau produs, artist trupa muzicala sau persoana publica, divertisment, marca sau prosus. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| XxSkillzxX a răspuns:

Pai depinde despre ce este pagina. Ex: Violetta -Divertisment. Spune-mi despre ce este pagina!

5 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Divertisment ar fi mai fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei sa ii pui numele la pagina?

| Charice a răspuns:

Desigur ca divertisment happy asta atrage mai mult big grin

| alexandruhuluta a răspuns:

Depinde despre ce vrei sa faci pagina! Daca vrei sa faci reclama unei scoli, unui aeroport etc dai la loc sau afacere locala daca vrei artist o alegi pe a 4-a. Deci daca vrei sa-ti faci tie dai si tu cum ai fi artist sau altceva iti pui numele si iti faci! Depinde ce pagina vrei sa-ti faci!

| betty9 a răspuns:

Eu cred ca e mai usor la un produs.Bafta!