| Narcysa a întrebat:

HEy TPU! Am o preselectie azi la scoala si o sa ma imbrac in tiganca. Piesa este "SPANZURATUL" de Marin Sorescu. Puteti va rog sa cititi piesa pe net(macar jumatate) si sa imi dati sfaturi cum sa ma misc, sa imi spun replicile?(mentionez ca e un monolog). Sau macar incurajari! MERSI! BYE!

1 răspuns:
| smecherulxxl5 a răspuns:

Pai.ar trebui sa arati burta ca o tiganca.sa nu ai politete.sa nu-i bagi in seama pe spectatori ca sa nu te rusinezi.si multa bafta.succes!