| eSc a întrebat:

Am o problema big grineci am un laptop windows 7 pe el merge cat de cat bine.Am alta prbl:Am 2 usere(user-ul meu si administrator), si pe user-ul meu am o parola din pacate am uitat-o sad puteti sa-mi spuneti cum s-o aflu? Va rog /sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadFunda si vot!

P. S Parola e pusa pe user-ul meu nu pe ADMINISTRATOR!
scuze categoria

1 răspuns:
| fafanstefan a răspuns:

Deci fii atenta baga vreo 5 parole la nimerala si pe urma o sati scrie jos rename pasworld:... si iti scrie parola careti trebuie mie mi-a mers la vista...