| CeVorbestiMa a întrebat:

am o problema legata de contul meu de messenger, de ceva vreme nu am intrat pe el si alaltaieri am incercat sa il folosesc...doar ca imi spune ca nu e buna parola...dar este una simpla si sunt sigur ca am pus parola corecta..Am incercat sa dau pe sectiunea"Am uitat parola"doar ca PUR SI SIMPLU nu merge.Ce ar trebui sa fac sa mearga

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Două variante: 1. Ţi-au spart contul şi ţi-au modificat parola.
2. Pentru că nu ai intrat de ceva vreme, ţi-au blocat ăia de la Yahoo contul. Şi s-ar putea să-ţi apară întrebările alea la care ai răspuns când ţi-ai făcut id-ul. Am păţit eu asta acum1-2 săptămâni, noroc că mi-am amintit ce am răspuns.