| AlexIancu a întrebat:

Problema mea este in legatura cu contul meu de yahoo.
Cand scriu pe yahoo messenger parola mea corecta imi zice ca parola e incorecta, iar cand scriu o parola la intamplare mi se spune ca contul e blocat.Ce pot sa fac? Ofer Funda celui care ma ajutawinking

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Odata ce ai incercat sa te conectezi pe id-ul respectiv de mai multe ori parola fiind scrisa gresit, iti blocheaza contul. Nu il vei mai putea debloca decat accesand link-ul ''forgot password'' si raspunzand acelor intrebari de securitate.

| AlexIancu explică (pentru Jipa95):

Contul e facut in 2010 si nu mai imi amintesc intrebarile