| no1cares a întrebat:

Hey TPU!:*
am si eu o intrebare.
cum pot sa sterg un video de pe you tube?
funda!

Răspuns Câştigător
| Uniform a răspuns:

Intri pe youtube si te loghezi pe cont. Dai pe numele tau de sus din dreapta si dai Videos, acolo o sa iti apara videoul(rile), bifezi pe cel care vrei sa fie sters si dai Actions(Actiuni) si dai Delete!

1 răspuns:
| loveyounewyork a răspuns:

Daca este un videoclip produs de tine sau in care apari tu si-ti lezeaza imaginea, poti sa faci o reclamatie.
Intri aici:
[link in curs de aprobare]
Bifezi Privacy Violation sau Copyright Infringement sau care din acelea se aplica in cazul tau, dai pe Continue si urmezi toti pasii.
Trebuie sa explici foarte clar de ce vrei sters acel clip. In engleza, bineinteles.