| Alexia_4275 a întrebat:

am si eu o intrebare! Imi place mult un baiat dar nu stiu cu sa ii zic.
Ii f. f. dragut dar nu stiu daca ma place. Si daca o sa ii zic probabil o sa rada de mine daca nu ma place. Daca o sa spuna tuturor toata lumea o sa rada de mine. Help me!

Răspuns Câştigător
| zozolyyop a răspuns:

Asa e foarte dragut daca ai obinuinta sa stai cu el sau ii cunosti vreun prieten de al lui vezi cum te bagi in grupul lui si priveste-l intens in ochi flitreaza cu el si fal sa creada ca il placi si pana la umra o sa te intrebe el sau cine stie succes laughing mai cere sfatul si altcuiva laughing