| anonim_4396 a întrebat:

:*, am si eu o intrebare lagata de Facebook. O prietena a postat un video cu mine si se vede in cronologie, problema e ca si altcineva a postat acelasi video si nu imi apare in cronologie.Cand dau la el, la videoclipuri si dau pe videoul respectiv imi arata ca "apare in cronologie" dar pe pagina nu se vede.Va rog imi puteti spune cum fac sa mi se vada si video-ul de la baiat in cronologie? happy

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă prietena ți l-a distribuit pe pagina ta (timeline), e normal ca filmulețul să apară în cronologia ta!
Acel "altcineva" l-a postat doar în propria cronologie, nu ți l-a făcut... cadou. Nu se vede pentru că el/ea (probabil) a setat opțiunea "Only me".