| Zappacithha a întrebat:

Am si eu o problema

mi-am bagat incarcatorul de la telefon ud in priza...consecintele: s-a luat curentul (insa l-au reparat) si nu imi mai incarcacrying. am crezut ca incarcatorul este de vina si am luat altul insa nici u acesta nu incarca deci trebuie sa se fi ars ceva la telefon sau asa credd va rog spuneti-mi unde pot sa il duc sa mi-l faca, ce credeti ca are si cat m-ar acosta... funda

1 răspuns:
| s3go a răspuns:

Da din cauza ca ai bagat incarcatorul ud in priza si in telefon s-a facut un scurt circuit in telefon sau i s-a ars softul. Daca vrei sal repari dul la un GSM