| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... Am si eu o problema, vreau sa ma ingras cateva kg, dar nu stiu cum sad. Ma puteti ajuta? fundita; x

5 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Ehh, simplu! mananci mult! e usor sa te ingrasi, dar greu sa slabesti!

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Si eu am avut problema. asta
Multa lume o are
Nu e ceva chiar atat de rau sa fi slabutzbig grin
Gandeste-te la acei oameni care au peste 100 kg. ei si-ar dori sa fie ca tine big grin
in fine...
tu incearca sa mananci cat mai multa mancare d la foas-food, dulciuri... orice dar mananca mult big grin
stai cat mai relaxata. fara stres griji etc.
si nu te gandi intr`una ca trebuie sa slabesti. pur si simplu poarta`te normalbig grin

| Șușșș a răspuns:

Mananci grasimi.
Daca vrei sa te ingrasi repede mananca o saptamana la Mec sa vezi cum o sa arati laughing

| dragutza_1869 a răspuns:

Maninca multe dulciuri, ciocolata, piine.

| Macioc a răspuns:

Mananca ziua mai putin un pic, si seara inainte sa te culci mananci mai mult. Asa am facut si eu, si in 2 saptamani m-am ingrasat 7 kg. Succes