| Ghernescu_Maria_1989 a întrebat:

Anul acesta am trecut clasa a 8-a si as vrea sa fac arhitectura (sa ma duc la facultatea de arhitectura), dar nu stiu daca liceul pe care o sa il fac trebuie sa fie de arte si sa dau probe sau pot sa aleg alt profil (ex. mate-info)... Chiar nu stiu, daca trebuie sa fac de arte, trebuie' sa incep sa ma pregatesc...

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu contreză liceul la care ești. Peste patru ani, vezi să ai note bune la bac și să-l iei!