| LeeHayley a întrebat:

As avea nevoie de niste informatii de la persoane care stiu cate ceva despre domeniul artei tattoo. Vreau sa iau legatura cu un salon de tatuaje, pentru a-mi vinde desenele celor carora le plac si ar dorii sa le aiba ca tatuaje. Stie cineva cum se procedeaza? Daca trebuie sa ma duc personal cu lucrarile mele la salon sau sa ii contactez online? Orice detaliu m-ar ajuta. Multumesc anticipat. happy

1 răspuns:
| Maria_Roxana_1997_ADKP a răspuns:

Poți să îi contactezi online și să stabilești o întâlnire pentru asta sau poți să te duci direct acolo.