| BiancaAndreeaa a întrebat:

As vrea în special părerea baietilor : Preferati parul lung, sau scurt la o fata? Și de ce.

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Prefer ca fata sa aiba parul lung.Asa e mai natural.Baietii au parul scurt(desi nu e o regula asta).O fata cu parul scurt mi se pare prea masculina dar exista unii carora le place si asa.

| RAY a răspuns:

Imi plac fetele care au parul in freze ciudate gen emo

Răspuns utilizator avertizat
| pufulescu a răspuns:

Depinde cum ii sta, nu e vreo regula, am vazut si fete care aratau super cu parul scurt! Totusi trebuie sa recunoscc, cea mai sexy freza e cea cu parul lung si ras pe o parte.

| Sfatosul2012 a răspuns:

O fata cu parul lung e ok cu toate ca intre par lung si par scurt as alege undeva la mijloc.

| Sănduțța a răspuns:

O fata cu parul lung da impresia ca este o domnisoara adevarata. Parul scurt este dovada de inclinare baieteasca, stil de baieti. Nu prefer fetele cu parul scurt happy

| Misfits a răspuns:

Parul lung.

| Taduic a răspuns:

Lung. De ce? Vreau să am ceva ce eu nu am laughing). Dacă are părul lung, mă mai pot „juca" prin păr.
Totuși, lung, lung, dar să se vadă că este îngrijit.

Răspuns utilizator avertizat
| Caddy14 a răspuns:

Si eu prefer parul lung.Dar acum depinde de forma fetei.Am vazut fete carora nu le sta cu par lung si invers

Răspuns utilizator avertizat