| anonim_4396 a întrebat:

aș vrea sa fac un cont de Instagram prin care sa postez lupta cu viața, eu fiind o de etnie rroma si foarte diferita... si sa postez ceea ce ma inspira pe mine ....idei pentru nume si ce ar trebui sa postez?

1 răspuns:
| ceafostodata a răspuns:

Gândește-te la un nume care sa aibă legătură cu ceea ce vei posta, fi creativ! spui ca vrei sa arati prin ce trec oamenii de alta etnie și ceea ce te inspira... Ai putea crea un blog, ma gândesc ca îți va fi mai ușor asa.De postat poți posta orice dorești, pana la urma faci acest cont pentru un motiv și ai menționat deja la te-ai gândit sa postezi.