| WeLoveIceCream a întrebat:

as vrea sa imi iau un puppy(catel). De preferat bichon. ce rasa imi recomandati?(frise, havanese sau maltese)? Argumentati! Funda mare si vothappy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, iti sugerez sa iei Bichon Maltez, este jucaus, iubitor, pufos, nu i cade parul, dar mai trebuie si el pieptanat, si eu o sa mi iau un bichon maltese, pentru ca mi da o prietena, si este f dragalas.
sper ca am putut sa te ajut

1 răspuns:
| Bubbles1218 a răspuns:

Bichon maltez, asa am eu. si e istet, jucaus, pufos, se tine dupa tine oricand love struck ai cu cine dormi big grin. si ajungi sa tii la el foarte mult love struck e special.