| dip1dip a întrebat:

as vrea sa va povestesc ceva.Eu cred ca am cea mai tare profesoara de romana din lume. Duminica m-a dus pe mine si pe o prietena la teatru cu familia ei si are 2 fete superbe.Si la scoala ne explica foarte bine si inteleg foarte multe in comparatie cu fosta profesoara de romana.Deci eu as vrea sa va spun ca m-am atasat mult de ea si cum v-am zis ea e super marfa.Intrebarea mea ar fi cum as putea sa o impresionez? Vreau sa aiba o parere buna despre mine. Vreau sa fac ceva ca sa o impresionez. Spuneti-mi va rog metode prin care sa se ataseze si ea de mine...

Funda celui mai complex raspuns si vot pentru celelalte raspunsuri.

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cu note foarte bune, cun un comportament exemplar si cu respectarea regulilor va fi si ea atasata de tine! Si daca vrei poti sa ii iei un mic cadou(cum ar fi o diploma pentru cea mai buna profesoara).
O zi buna!

| SpriteOO a răspuns:

Poi Trebe Sa Te Comporti Frumos Cu fetele ei, si sa iei numa 10...ca fetele ei sa spuna ca esti GentalMan Si Na laughing O Sa O Ai La picioare :-J