| RoxxuInna a întrebat:

As vrea un site unde pot citi orice carte. Adica carti gen Capcana mortala sau Atingerea mortii de Charlaine Harris. Imi doresc sa citesc cartile astea da nu prea pot sa imi strang bani si la biblioteca sigur nu au.Help! puppy dog eyes:*:X

3 răspunsuri:
| RainbowSky a răspuns:

Daca vrei eu le am in format de word, le-am descarcat de pe un sitehappydaca le vrei uite id-ul meu aici : deny_dary98@yahoo.com

| MKKuky a răspuns (pentru RainbowSky):

Ai putea sa mi le trimiti si mie, te rog? Id-ul meu este sunfower_kata@yahoo.com, daca e da-mi accept. Multumesc.

| RainbowSky a răspuns (pentru MKKuky):

Da happy