| marinasexy a întrebat:

Ati putea sa imi recomandati o cura de slabire pe care sa imi fie usor s-o tin? Sunt la scoala dupa amiaza, asa ca ar fi bine sa fie o masa pe care sa o cumpar de la un magazin[sa nu ma car cu ciorba dupa minerolling on the floor]. Merci anticipat!
Dau fundita:d!

2 răspunsuri:
| camernciita a răspuns:

Buna!;*

nu cred ca de la magazin poti cumpara ceva care sa te ajute cu problema ta:]]
batoane de slabit, poate! desi ma insel ca se gasesc la magazinul scolii.:p

eu am tinut o cura de slabire
mancam o zi intreaga acelasi lucru, iar in weekend mancam cam tot [ bine asta are si ea o limita ]

eu aveam nevoie de putine kg dar m-a ajutat; x
o prietena a slabit 10 kg in 2 luni juma'.

primele zile o sa ti se para un adevarat calvar dar apoi usor, usor o sa te obisnuiesti.
daca te intereseaza mai multe lasa mesaj!; x

| pushtius1 a răspuns:

Vezi pe http://slabeste.n2.ro - ti se face un ghid personalizat si este foarte eficient