| Geani96 a întrebat:

Hey,TPU.Atunci cand vreau sa dau "Sign In" pe Yahoo Messenger imi apare celebra eroare cu "Send Error Report - Don't send".Are cineva idee care e problema? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Criiistinutsa a răspuns:

Dezinstaleaza messul si reinstaleaza-l. Sau alege alta versiune. Mi s-a intamplat si mie!
Nu are treaba cu internetul happy.
E de la mess!
Succeshappy!

3 răspunsuri:
| Creatorul24 a răspuns:

Mai conecteaza te odata la internet sau reinstaleaza messengerul happy Funda daca te am ajutat happy

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ori ai gresit parola, ori ai gresit id-ul, ori e o problema cu conexiunea la internet.Am patit si eu si la mine era intereìnetul de vina.Incearca sa verifici id-ul si parola, si ar trebui sa mearga.Alta idee nu am. Sper sa reusestiwinking

| Xerolm a răspuns:

Si mie imi aparea asa, incearca de mai multe ori sa intri...asa am facut eu.