| LiaGore a întrebat:

Azi e ziua lu'Biw. Vreau si eu urari mai amuzante!:]]:]]Dau fundoaie!laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Cand aveai casa ta, parca erai mai fericit. dar si mancarea de la gunoaie e buna, desi s-a racit un pic.

Esti un taran obosit si ti-o zic ultima oara, mirosi la fel de urat si iarna, cand sunt minus zece grade afara.

Esti cea mai frumoasa si dorita fata din aceasta viata, iti aperi virginitatea ca Duckadam si semanati si la mustata.

Mesajele amuzante nu sunt indicate femeilor gestante si fumatorilor de plante.

Muncesti 12 ore pe zi pentru ca viata ta sa capete un sens, esti rupt de oboseala si fericirea e pe contrasens.

Esti o fata amuzanta si plina de viata, te recunosc dupa ochii albastri si dupa mustata.

Dintii tai sunt ca stelele cerului, de un galben orbitor si la mare distanta unul de celalalt.

Orice ai face sunt alaturi de tine, cum prind un om cum ii fac un bine.

Decat sa te duc la Mall, sa sparg milioane, mai bine iti dau un mesaj amuzant care tine si de foame.

2 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Mama mama smug

cate urari pentru mine :X

mersi liulee love struck

tu si ca chitara ta angry

ca u mai puteai sta azi la mine laughing

| CookieDiamond a răspuns:

Haoleu! laughing)
baga ma melodia aia compusa de mine cu CONTE GIRL! laughing
Pa sistem pentru Zeb. laughing)