| Roxana12_9228 a întrebat:

baiatul pe care il plac eu am impresia ca are o parere proasta despre mine... cand vorbim pe mess imi vorbeste frumos...insa am auzit ca a spus ceva urat despre mine.cum as putea sa-i schimb impresia? va rog ajutati-ma [-o< fundita :*plus vot:X

Răspuns Câştigător
| byby54 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa discuti pe mess sau fata in fata pentru a l intreba exact ce parere are el despre tine povesteste i despre tine sau incearca sa vezi ce gresesti sau ce nu ii place lui... sper ca te am ajutat!