| DianusIoana a întrebat:

Hey tpu...cam cat costa la magazinul chinezesc baloane de acelea cu cifre? Imi trebuie doua baloane care sa formeze cifra 14...cat costa? Mi le dau dezumflate sau umflate? Unde as putea sa le umflu?

Răspuns Câştigător
| Ingerfararipi333 a răspuns:

Hei! La magazinul chinezesc din orasul meu o cifra balon este 3 lei, ambele vor costa 6 lei, iti vor da in ambalajul baloanelor un pai pe care o sa-l introduci in balon putin si o sa sufli, si se vor umfla imediat, am cumparat pentru ziua mea acum 4 zile si inca sunt umflate! La multi ani!

1 răspuns:
| Jo17 a răspuns:

Nu stiu cat costa. Depinde. La auchan sunt baloane cu numere ( Am luat cateva acum cateva luni ) si erau cam de 30 cm( 10 lei bucata) prețul e diferit depinde de unde cumperi. Ti le dau dezumflate. Poti sa le umfli cu heliu. Este si pompa care umflă.