| alexalx1234 a întrebat:

Cand vreau sa vorbesc cu o fata pe care o plac imi pierd cuvintele. Cum pot rezolva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti repeti ca daca continui asa ai sa ajungi singur.Si incetezi sa iti mai faci atatea griji.

| Xelon a răspuns:

Vorbeste cu cat mai multe fete si nu gandi prea mult, nu iti fa texte, daca esti istet improvizezi, nu trebuie sa ai emotii ca nu vorbesti cu Sf.Petru,pur si simplu te relxezi si vei vedea ca daca tipa nu e speriata de bombe, dialogul se leaga.

| Victor453 a răspuns:

Te duci si le cauti))