| Imidaifunditsa a întrebat:

Care au fost cele mai frumoase momente din viata voastra?; x
Funda! Si vot:*

Răspuns Câştigător
| fsorin96 a răspuns:

Pai... momentele frumoase se uita repede, dar cred ca cele mai frumoase momente din viata mea le petrec atunci cand sunt cu persoana iubita.Desigru ca mai sunt si altele insa stau cam prost cu memoria.P.s ador numele tau de utilizator "Imidaifunditsa" foarte originalbig grin

4 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Cel mai frumos moment din viata mea a fost la ziua verisorului meu mai mic, in care a venit asa din intamplare baiatul care imi place, si am stat, l-am rugat sa ma duca cu bicicleta pana in oras, si dupa aia am stat pe o banca, si el s-a apropiat de mine, si ne-am sarutat!
Acela a fost cel mai frumos moment din viata mea love struck

| MilyHarunto a răspuns:

Cel mai frumos moment din viata mea a fost momentul cand am primit un skateboard(cu toate ca nu era bun de nimic),ma simteam in al noualea cer,credeamca sunt cea mai fericita fata de pe planeta, si chiar asa si eram, eram si inca sunt super incantata!

| Imidaifunditsa explică:

Mersi Sorin:]

| nimicaici a răspuns:

Cele mai frumoase momente din viata mea, PANA ACUM happy

4 Zile minunate cu un baiat :X:X plimbaari :X:X:X:X super supercrying 4 zile maagice love struck minunatecrying off mi-e dor de zilele alea...

Parc de distractie in spania :X:X