| KaRy a întrebat:

Ce cadou imi sugerati sa-i fac iubitului meu de Craciun? Nu as vrea sa fie ceva foarte scump pentru ca in perioada asta sunt cam falita! laughing))

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Si crezi ca toti baieti prefera ce anume?! Daca stai sa te gandesti putin, gestu conteza in principiu, asta pentru cine stie sa aprecieze.
E prietentul tau, tu trebuie sa stii ce'i place si ce nu. Daca mie ca baiat imi place ceva anume, poate nu-i place lui!
Pana diseara cred ca ai timp sa te gandesti.
Succeshappy

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Pai poti face un album foto in care sa pui pozele voastre cronologic, de cand v-ati cunoscut si pana in acest moment. Funda?

| MrSoapte a răspuns:

Ii poti cumpara un set Nivea!
Care contine after shave, deodorant si parca mai e ceva inauntru...